نتایج جستجو برای عبارت :

کلاس های گیتار استاد امیر کریمی در اصفهان

وکیل اصفهان 

بهترین وکیل خانم اصفهان - بهترین وکیل طلاق در اصفهان - بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان - بهترین وکیل کیفری در اصفهان - حق الوکاله وکیل در اصفهان - وکیل خانواده خوب در اصفهان - بهترین وکیل ملکی اصفهان - وکیل اداره کار اصفهان - مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان - وکیل پایه یک دادگستری اصفهان - مشاوره حقوقی تلفنی در اصفهان - آدرس وکیل خوب در اصفهان - شماره تلفن وکیل خوب در اصفهان  

وکیل خوب اصفهان 

بهترین وکیل خانم اصفهان - بهترین وکیل طلاق در اصفهان - بهترین وکیل چک برگشتی در اصفهان - بهترین وکیل کیفری در اصفهان - حق الوکاله وکیل در اصفهان - وکیل خانواده خوب در اصفهان - بهترین وکیل ملکی اصفهان - وکیل اداره کار اصفهان - مشاوره حقوقی رایگان در اصفهان - وکیل پایه یک دادگستری اصفهان - مشاوره حقوقی تلفنی در اصفهان - آدرس وکیل خوب در اصفهان - شماره تلفن وکیل خوب در اصفهان  

وکیل اصفهان 

لیست تابلوسازی های اصفهان
لیست برخی مراکز چاپ بنر اصفهان:
چاپ بنر اسپادانا اصفهان 09132012734
چاپ بنرصابر اصفهان 09133568689
چاپ بنر مهاجر اصفهان
چاپ بنر لیزر اصفهان
چاپ بنررسا اصفهان
چاپ بنرانتخاب اصفهان
چاپ بنراصفهان LEd اصفهان
چاپ بنرعمیق لیزر اصفهان
چاپ بنرایمن نورتاب اصفهان
چاپ بنرحاجی پور اصفهان
چاپ بنر اندیشه اصفهان
چاپ بنردر اصفهان
چاپ بنراصفهان
چاپ بنر اصفهان
برای دیدن مراکز چاپ بنر بیشتر و همچین نرخ چاپ بنر در اصفهان بایستی به اتحادیه
کلاسای مجازی قرار بود تا ۱۶ فروردین تشکیل نشن البته از ۵ فروردین به بعد دست استاد بود و خب امروز استاد ایمنی شناسی کلاس رو تشکیل دادن و از اون باحال‌تر استاد آیین زندگی‌مون با اینکه گیر نیستن کلاس رو تشکیل دادن و تازه فهمیدیم که بله هفته پیشم تشکیل داده بودن... بعد من طفلک رو حساب گیر نبودن با این استاد وصایا هم گرفتم و الان تایم بین دو کلاس اومدم بگم هیچ وقت گول نخورید!
سال نوی همگی هم امیدوارم تا اینجا خوب بوده باشه و در ادامه بهتر هم باشه و
اطلاعیه کلاس های گیتار استاد امیر کریمی
با سلام، اطلاعیه جدیدی در وبسایت رسمی استاد امیر کریمی قرار گرفته و من هم این اطلاعات را برای علاقه مندان به شرکت در کلاس های گیتار ایشان در این وبلاگ به اشتراک میگذارم، امیدوارم که مورد استفاده شما قرار بگیره.
همکاری استاد امیر کریمی با آموزشگاه موسیقی پارتاک اصفهان
ظرقیت کلاس ها محدود است
آدرس: اصفهان خیابان شریعتی، جنب اداره برق، آموزشگاه موسیقی پارتاک
شماره تلفن: 5-36284263-031
وبسایت: www.partak-academy.com
ا
با سلام، اطلاعیه جدیدی در وبسایت رسمی استاد امیر کریمی قرار گرفته و من هم این اطلاعات را برای علاقه مندان به شرکت در کلاس های گیتار ایشان در این وبلاگ به اشتراک میگذارم، امیدوارم که مورد استفاده شما قرار بگیره.
ظرقیت کلاس ها محدود است
ا
ظرقیت کلاس ها محدود است
ا
از کلاس های انلاینمون همینقدر براتون بگم که از کل یک ساعتونیم کلاس یک ساعتو ربعش صدای استاد قطعه و ما صدای استادو نداریم و اون یک ربع دیگه هم که وسطا هر چند ثانیه وصل میشه استاد داره سرفه میکنهو صداشو صاف میکنه یا صدای زیبای قورت قورت آب یا چای خوردن استاد میاد
منکه خیلی دارم استفاده میکنم از کلاسا شمارو نمیدونم:) 
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر از دشواری های موجود جهت شرکت در کلاس های حضوری خبری نیست. ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ را دور زده اید و البته همه چیز بدون نیاز به حضور فیزیکی شما و استاد در محلی برگزار خواهد شد که برای شما امکان دارد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد  هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر از دشواری های موجود جهت شرکت در کلاس های حضوری خبری نیست. ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ را دور زده اید و البته همه چیز بدون نیاز به حضور فیزیکی شما و استاد در محلی برگزار خواهد شد که برای شما امکان دارد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد  هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین
آخر کلاس نشسته بودم که با صدای صلوات طلاب از خواب بیدار شدم.بلند شدم و به طرف درب خروجی که پشت سرم بود حرکت کردم هنوز چند قدمی نرفته بودم که صدای استاد بلند شد:کجا می روی ؟برگشتم سرجایم نشستم استاد گفت:از همه دیرتر می آیی واز همه زودتر می روی وتفاوت صلواتی که برای تمام شدن کلاس می فرستند با صلواتی که برای نام حضرت محمد(ص)می فرستند راتشخیص نمی دهی با این وضعیت به کجا می خواهی برسی؟کل کلاس خندیدندو  من تازه فهمیدم استاد نام حضرت محمد(ص) را گفته ب
ظرقیت کلاس ها محدود است
ا
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر در زمستان تحمل سرما و در تابستان تحمل گرما را نخواهید داشت از ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ خبری نیست و همه چیز در محل شماست البته بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس درس و استاد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت (مکان) دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد زبان ایتالیایی هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین راس سا
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
بعد از اولین جلسه ای که با استاد کاف داشتیم،حس پرواز روی ابرها را داشتم که چنین استاد باسواد و خفن نصیبمان شده!
اما این احساس شعف در جلسات بعد تبدیل به حس سرخوردگی شد!همچنان خوشحالم که  در این ترم دو درس با استاد کاف دارم اما تاب سرزنش های هرجلسه اش را ندارم.جلسه ی اول حرف هایش را گذاشتم به حسابِ استادی دلسوز که بچه هایش را نصیحت میکند و در پی ایجاد انگیزه در بچه های سرخوش است اما با تکرار حرف ها در قالب دیگر در جلسات بعدی حس یک دانشجوی خنگ و با
خی امروز اولین کلاس دانشگاه بود دانشگاه فرهنگیان 
ساعت 7/30شروع رفتیم سر کلاس استاد اقای وردی بود کلا استاد خوبی بود؛
از این که ما بهترین انتخاب رو کردیم که امدیم فرهنگیان و از این که الان فارغ التحصیل ها بیکارند و کار نیس صحبت کرد تا درس که مبانی فلسفه بودو ما جزوه نوشتیم البته تا جایی که تونستم ادامشو از روی صوتی که صادق گرفت ؛
الان میخوام گوش کنم و بنویسم ؛بعد از ظهر هم که کلاس دارم ساعت 16/30 به امید خدا البته دنبال کار های کتابخونه ام که بتون
سال اول دوم دبیرستان بودم که اخرای کلاس زبان رفتنم بود، سطح کلاس بالا بود و تعداد نفرات کم. یه ترم تنها من بودم که قبول شدم و مابقی همه رد شدن. ترم بعد تشکیل نشد کلاس، ولی کلاس قبلی برای بچه هایی که رد شده بودن تشکیل شد که من نرفتم. دلیلش هم این بود که اون روزا از خدام بود به هر دلیل تعطیل شه، اخه چندین سال بود که آرامش و آسایش رو ازم گرفته بود. از یه طرف باید میرفتی مدرسه از اون طرف، خرد و خسته میرفتی زبان، درس های خودت هم یه طرف.
اون ترمی که کلاس م
نمایشگاه بین المللی آسانسور اصفهان تاریخ استانداردآسانسورهای الکتریکی اصفهان آموزش آسانسوراتیس اصفهان استاندارد نمایندگی sicor سیکور اوتیس شیندلر هیوندای درب بیابانی موتور الکمپ فرشباف حسین زاده الکمپ تبریز elecomp esfahan پریسما نمایندگی سلکوم ایتالیا  آسانسوراستاندارد پله برقی اصفهان الکتروموتوراوتیس ایمنی آسانسوربازرسی آسانسور اصفهان تابلو فرمان اصفهان تراول کابل اصفهان ترمز آسانسور اصفهان تعمیرکار آسانسور اصفهان تولیدکنندگان آسان
وکیل اصفهان - وکیل طلاق در اصفهان - وکیل چک در اصفهان - وکیل ثبتی در اصفهان - وکیل خانواده در اصفهان - وکیل خوب د راصفهنا - وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان 

موسسه حقوقی در اصفهان - مشاوره حقوقی در اصفهان - وکیل اصفهان - وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان - وکیل طلاق در اصفهان - وکیل کیفری در اصفهان - وکیل اداره کار در اصفهان - بهترین وکیل در اصفهان
اولین بار مریم این کتاب رو معرفی کرد
با مریم کلاس استاد جان آشنا شدم
رشته و گرایش خیلی متفاوتی داره با زمینه کار من و استاد جان
استاد مریم گفته بود کلاس استاد جان رو بیاد شاید بتونه در مورد ی موضوعی
اطلاعات کسب کنه
و مریم پارسال برای دومین سال می اومد کلاس استاد جان
خوب براش خیلی سنگین بود و میشه گفت هیچی نمی فهمید
از من در مورد استاد جان و دیدگاهش و نگرشش پرسید
و این بین یکمی از دیدگاه استاد خودش گفت
و این شد که من با استاد مریم از دور آشنا شدم
بسم‌الله...
سلام!
+
این موقعیت را تصور کنید:
استادی هست که فقط یک درس دو واحدی ارائه داده است و ظرفیت کلاس ۳۵ نفر است. بعد از کلی چانه زدن ظرفیت کلاس به ۴۰ نفر افزایش یافته است. در کنار این استاد، استاد دیگری همین واحد را ارائه کرده است.( یعنی انتخاب‌های دیگری هم وجود دارد.)
کلاس استاد اول که از این به بعد ایشان را استاد الف می‌نامیم متقاضی بسیاری دارد. 
درس برای یک ورودی دیگر ارائه شده و نمی‌توان از طریق سامانه‌ی دانش‌گاه گرفت‌ش.
گروهی از بچه
استاد اگه استاد باشه و کارشو خوب بلد باشه کلاسش مجازی و فجازی و هرچی که باشه از دستش نمیدی
امروز سر این کلاس مجازی و بعدش همه خوب بودن
برعکس اون استاد بی حال و حوصله مون که هم تو کلاس همه چرت میزدن هم بعدش همه گیج میزدن
اون یکیم که اومده میگه ترمی 4تومن شهریه چیزی نیست که اینقد میگین :/
بله خب برای شما که شبی 500-6-- حداقل درامدتونه جناب ترمی 4تومن هیچی نیست -_-
هر کی از این جا رد شد 4 تا اهنگ جدید و خوب معرفی کنین لطفا

موسسه حقوقی در اصفهان - مشاوره حقوقی در اصفهان - وکیل اصفهان - وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان - وکیل طلاق در اصفهان - وکیل کیفری در اصفهان - وکیل اداره کار در اصفهان - بهترین وکیل در اصفهان 

آسانسور اصفهان asansor esfahan co sherkate  صنعت آسانسور اصفهان صنعت پله برقی اصفهان طراحی و مونتاژ آسانسور اصفهان قیمت آسانسور اصفهان مشاوره و فروش آسانسور اصفهان موتور آسانسور اصفهان موتورخانه آسانسور نصاب آسانسور اصفهان نصب آسانسور اصفهان نمایشگاه آسانسور اصفهان نمایشگاه بین المللی آسانسورنگهداری آسانسور اصفهان همایش آسانسور اصفهان همایش پله برقی اصفهان پله برقی اصفهان 
کنفرانس آسانسور اصفهان گواهی ایمنی آسانسور اصفهان مهر استاندارد و است
Levant:
اطلس اصفهان
صعود گستر آلپ اصفهان
عتیق برج عالی قاپو اصفهان
عرش پیمای اسپادانا اصفهان
فراز البرز صفاهان اصفهان
فراز پویا فعال اصفهان
فراز فرود پرنیا اصفهان
کاسپین آسا سپاهان اصفهان
کهکشان رو سپاهان اصفهان
کیان فراز اسپادانا اصفهان
گوهر نقش جهان اصفهان
محرک صنعت آپادانا اصفهان
مریخ پیمای سپاهان اصفهان
مهدیس آسانبر سپاهان اصفهان
نگین نمای سپاهان اصفهان
یکتا آسانبر برج اصفهان
شرکت صنعتی آبان اصفهان
آسانسور و پله برقی ارگ  اصفهان
شرک
برق صنعتی در اصفهان + لوازم برق در اصفهان + تابلوبرق صنعتی در شهر اصفهان + تابلوبرق کنتوری در اصفهان + تعمیر تابلوبرق + تابلو برق در اصفهان + اصفهان + لوازم برقی اصفهان + نصاب تابلو برق + تابلوهای برق در اصفهان + چاه عمیق در اصفهان + کفکش در اصفهان + چاه کشاورزی در اصفهان + کشاورزی در اصفهان + تابلو کونتوری دراصفهان + خرید تابلو کنتوری + خرید تابلوبرق + ساخت تابلوبرق + ساخت لوازم تابلوبرق + الکتریکی در اصفهان + مغازه الکتریکی در اصفهان + نصاب تابلو برق
ساعت 8 صبح ماه رمضان کلاس جبرانی گذاشته بودند با یک استاد حساس به همه چی!
خیلی ها این اواخر دیگر فقط به نیت حذف نشدن می آمدند. بچه ها بدو بدو خودشان را به کلاس استاد حساس می‌رساندند. هرکسی وارد می‌شد، به عنوان اولین حرکت، سر می‌چرخاند به سمت فنکوئل خاموش و با دیدن چهره پوکر استاد و کتی که در آن گرما به تن کرده بود، بدون هیچ اعتراضی می‌نشست سر جایش. تا اینکه استاد ترمومتر را درآورد و شروع کرد به لحاظ علمی اثبات کردن اینکه الان هوا خوب است و آدم
لیست حضور غیاب رو بیرون آوردم داشتم حضور غیاب میکردم یهو رسیدم به اسم شمس تبریزی خوندن نام شمس تبریزی کافی بود تا  صدای قهقه خنده توی کلاس بلند بشه 
سرم رو چرخوندم طرف بچه ها تا شمس رو پیدا کنم  یه پسر تپل که از اول کلاس مزه پرونیاش رو مخم  بود خودشم داشت میخندید یهوو گفتم فیلمتم که نذاشتن ساخته بشه خیلی شیرین زد توی پیشونیش گفت هعی استاد دیشب اگه بدونی مولانا چه داغون بود سه شبه با دیازپام خوابش میکنم صدای خنده ها بلند تر شد 
بعد گفتم خب چرا
ساعت 8 صبح ماه رمضان کلاس جبرانی گذاشته بودند با یک استاد حساس به همه چی!
خیلی ها این اواخر دیگر فقط به نیت حذف نشدن می آمدند. بچه ها بدو بدو خودشان را به کلاس استاد حساس می‌رساندند. هرکسی وارد می‌شد، به عنوان اولین حرکت، سر می‌چرخاند به سمت فنکوئل خاموش و با دیدن چهره پوکر استاد و کتی که در آن گرما به تن کرده بود، بدون هیچ اعتراضی می‌نشست سر جایش. تا اینکه استاد ترمومتر را درآورد و شروع کرد به لحاظ علمی اثبات کردن اینکه الان هوا خوب است و فیز
با سلام، در این پست برای شما اطلاعیه جدید برنامه کلاس های گیتار استاد امیر کریمی را قرار میدهم، امیدوارم برای علاقه مندان به شرکت در کلاس های گیتار مفید باشد. این اطلاعیه در وبسایت رسمی ایشان منتشر شده است. استاد کریمی درحال حاضر در اصفهان و شاهین شهر در آموزشگاه های موسیقی رودکی، پارتاک، شورانگیز و آراد تدریس دارند، همچنین تاریخ دقیق مسترکلاس های ایشان در کشور امارات  در شهر های دوبی و ابوظبی و تاریخ کنسرت های ایشان را به محض دریافت اطلاع
دو روز پیش سه کلاس سنگین در دانشگاه داشتم که وسطی حضور غیاب نداشت. اولی را نرفتم چون استاد سخت گیر نبود و تاثیری روی پایان ترمش نداشت هرچندغیبتم را خوردم. سومی را زنگ زدم از دوستم بپرسم تشکیل می شود دانشگاه بیایم یا نه که گفت استاد همان استاد اولیست احتمال حضور غیاب مجدد با توجه به یک بار حضور غیاب کردنش اگر صفر نباشد نزدیک به آن است همین شد که آن را هم نرفتم. در بیرون دانشگاه جای دیگری کلاس می رفتم که انجا یک هفته ای بود تمام شده بود و کلاس هنر
در کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضوری دقیقا ارتباط قوی و موثر بین زبان آموز و مدرس ایتالیایی برقرار میشود. هیچ شکی در این مورد نیست. به عنوان مثال ما در کلاس های حضوری، حضور فیزیکی استاد و زبان آموزان را درک میکنیم. در این حضور فیزیکی استاد و زبان آموز با یکدیگیر صحبت میکنند و ارتباط آن دو برقرار می شود. این اتفاق دقیقا همان چیزی است که به مراتب با هزینه بسیار کمتر در کلاس های آنلاین میان استاد و زبان آموز رخ میدهد. چراکه در کلاس های آنلاین
در کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضوری دقیقا ارتباط قوی و موثر بین زبان آموز و مدرس ایتالیایی برقرار میشود. هیچ شکی در این مورد نیست. به عنوان مثال ما در کلاس های حضوری، حضور فیزیکی استاد و زبان آموزان را درک میکنیم. در این حضور فیزیکی استاد و زبان آموز با یکدیگیر صحبت میکنند و ارتباط آن دو برقرار می شود. این اتفاق دقیقا همان چیزی است که به مراتب با هزینه بسیار کمتر در کلاس های آنلاین میان استاد و زبان آموز رخ میدهد. چراکه در کلاس های آنلاین
نصب دوربینهای مدار بسته در اصفهان + نصب دوربین مداربسته در اصفهان + نصاب دوربین مداربسته در اصفهان + نصاب دوربین مدار بسته در اصفهان + نساب دوربین مداربسته در اصفهان + نسب دوربین مداربسته در اصفهان + نصب دوربین مداربسته + نمایندگی دوربین مداربسته + خرید دوربین مداربسته + نصب دوربین های مداربسته + دی وی آر + خرید دوربین حفاظتی + نصاب سیار دوربین در اصفهان + نصب دوربین مداربسته در بهارستان اصفهان + نصاب دوربین در بهارستان + سپاهان شهر + شاهین شهر + ف
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
با سلام، در این پست برای شما اطلاعیه جدید برنامه کلاس های گیتار استاد امیر کریمی را قرار میدهم، امیدوارم برای علاقه مندان به شرکت در کلاس های گیتار مفید باشد. این اطلاعیه در وبسایت رسمی ایشان منتشر شده است. استاد کریمی درحال حاضر در اصفهان و شاهین شهر در آموزشگاه های موسیقی رودکی، پارتاک، شورانگیز و آراد تدریس دارند، همچنین تاریخ دقیق مسترکلاس های ایشان در کشور امارات  در شهر های دوبی و ابوظبی و تاریخ کنسرت های ایشان را به محض دریافت اطلاع
من از پنجم دبستان تا دوم دبیرستان یه ضرب رفتم کلاس زبان!
یه استاد زبان هم داشتیم که چند ترم متوالی باهاش درس داشتم بهم می گفت تو کلاس 504 واژه هم بیا:|
بهش میگفتم واسه من سنگینه میگفت نه تو کلاس فقط باش بقیه از خجالت رقابت باهات درس خون میشن:) 
:/
ادامه مطلب
بعد از چهار ماه زنگ زدن و پیامک بازی با استاد،بالاخره ترم دوم کلاس شروع شد. وقتی کلاس تمام شد و من و الهه گیج و خسته بودیم.با خودم میگفتم این وسط یک چیزی تغییر کرده.استاد و حرف هایش که همان قبلی ها هستند ،شاید من تغییر کرده ام.جنس نگاهم،جنس شنیدنم
منتظر اتوبوس بودیم که به الهه گفتم: فکر نمیکنی حال کلاس عوض شده؟ انگار یکی به داد فکرهایش رسیده با کلی هیجان گفت چراااا،اصلا خوب نیست.تمام مسیر باهم حرف زدیم از برو باباهایی که استاد پای نظراتمون درب
گروه مشاورین حقوقی موسسه پارسه در زمینه های مختلف حقوقی به شرح ذیل مشاوره میدهد.
۱ _ تنظیم انواع دادخواست و شکواییه و نیز لوایح دفاعیه بدون قبول دعاوی مربوطه بنابر درخواست  مراجعه کنندگان
۲ _ انجام مشاوره و راهنمایی و ارائه طریق  صحیح قانونی و کمک فکری به مراجعه کنندگان جهت تسریع و پیگیری دعاوی تا حصول نتیجه
۳ _ تشکیل جلسات مذاکره و مصالحه و سازش فی مابین اطراف پرونده حسب درخواست مراجعه کنندگان و تنظیم صورتجلسه سازش وفق مقررات قانونی و قبول
هوالرزاق
=-=-=-=-=
آپارتمان در اصفهان
آپارتمان های سوپرلوکس و لاکچری اصفهان را از ما خرید نمایید
اکازیون ترین آپارتمان های مناطق لوکس اصفهان را ما به شما نشان می دهیم.
شماره تماس جهت ارتباط با ما:
09334444724

خرید پارتمان,خرید آپارتمان اصفهان,آپارتمان در اصفهان,خرید آپارتمان لوکس در اصفهان,لوکس آپارتمان,اپارتمان در اصفهان,اپارتمان لاکچری اصفهان
ارزان ترین درب آسانسور . قیمت درب لولایی آسانسور اصفهان قیمت درب تمام اتوماتیک و درب کابین در اصفهان . نمایندگی درب آسانسور بهران در اصفهان .ابعاد استاندارد درب آسانسور. بهترین درب آسانسور اصفهان و ایران . سازنده . تولید کننده روکش درب آسانسور استیل خدمات روکش درب آسانسور در اصفهان روکش استیل درب لولایی و تمام اتوماتیک در اصفهان آدرس آسانسور سازی اصفهان
زمانی که دانشجو بودم زود میرفتم برای اینکه نزدیک تخته ومیز استاد باشم تا هم خوب متوجه درس بشم و هم بتونم خوب تخته رو ببینم صندلی بگیرم تا مجبور به رفتن ته کلاس نباشم .
با یه مشقت وسختی میرفتم ته کلاس ویه صندلی صاف وصوف بدون خرابی و تمیز بلند میکردم وازبین صندلی ها عبور میدادم میاوردم و میذاشتم و
کیفمو میذاشتم روش وبه محض اینکه ده دقیقه میرفتم بیرون کنار بچه ها تا استاد بیاد وقتی میومدم تو تا دخترا کیفمو شوت کردن این سمت کلاس اونم رو یه صندلی ق
زنه اومده بود سر کلاس میگفت یکی از بچه های شما رفته پیش رئیییییس دانشکده از من شکایت کرده که چرا سر کلاس علمی حرفای مذهبی و سیاسی میزنه و میخواد عقایدش رو به خورد ما بده ، چرا درس نمیدهخب به نظرم حقت بود! تو اصن استاد نیستی :| 
فقط شهروندی هستی که به واسطه روابط پدر و مادر و دایی و خاله و عموت وارد این محیط شدی و هیچی از علم و آگاهی و جهان نمیدونی
برای یه درس سه واحدی یه استاد دیگه هم با خودت همکار کردی و هنوز که هنوزه بعد از دقیقا دو ماه از امتحان
برای شروع، لینک دانلود فایل کلاس تجزیه و ترکیب استاد شامیری که در حقیقت فقط «آموزش ترکیب» رو شامل میشه، قرار میدم.
این کلاس که خودم توفیق حضور رو توش داشتم، بی اغراق یکی از فنی ترین و عالی ترین کلاسهایی بود که تا اینجای کار توی حوزه تجربه کردم.

آموزش ترکیب با روشی متفاوت از مدل رایج در حوزه که به نظرم بسیار کاربردی تر از روش معمول هست.

دریافت فایلعنوان: آموزش «ترکیب» استاد شامیری بهار 98حجم: 1.51 مگابایت
توریست های خارجی در حال خوشگذرانی در اصفهان
توریست های خارجی در حال خوشگذرانی در اصفهان
شهر اصفهان به علت قدمت دیرینه ای که دارد همۀ وقت} پذیرای گردشگران خارجی بوده هست، در این مقاله عکسهایی از این توریست ها را به شما نشان میدهیم.اصفهان و شیراز دو شهری که همۀ وقت} توریست های خارجی به آنجا سفر می‌کنند و از ماکن ها و ابنیه های تاریخی و معمری خاص ایرانی مشاهده می‌کنند.
ادامه مطلب
برای شروع، لینک دانلود فایل کلاس تجزیه و ترکیب استاد شامیری که در حقیقت فقط «آموزش ترکیب» رو شامل میشه، قرار میدم.
این کلاس که خودم توفیق حضور رو توش داشتم، بی اغراق یکی از فنی ترین و عالی ترین کلاسهایی بود که تا اینجای کار توی حوزه تجربه کردم.

آموزش ترکیب با روشی متفاوت از مدل رایج در حوزه که به نظرم بسیار کاربردی تر از روش معمول هست.

دریافت فایلعنوان: آموزش «ترکیب» استاد شامیری بهار 98حجم: 1.51 مگابایت
پله ها را دوتا یکی رساندم به طبقه دوم، هنذفری به گوش، عینک آفتابی به چهره، گوشی بدست، وارد شدمنفس زنان آب دهانم را قورت دادم که بگویم ببخشید دیر شد!استاد (بخوانید استاد سختتتتتتگیر و کلاس پررررررر استرس) چهره اش به خنده وا شد و با اطمینان گفت: ایشون رو کامل  میشناسم! بفرماییداستاد هر چه سختگیرتر کلاس پرجمعیت تر! حلقه شاگردان برگشتن که حاصل ذوق استاد را ببینند و جالب تر که آشناتر ها بیشتر بودند... و از قبل برایم چهارپایه گذاشته بودند در مجاورت
غرب اصفهان شامل چه شهرهایی میشود در غرب اصفهان کدام شهرهایی است چه شهرهایی در غرب استان اصفهان است نام شهرهای غرب اصفهان چیست
غرب اصفهان شامل چه شهرهایی میشود 
در غرب اصفهان روستاهای کلوسه، وستگان، کاهگان علیا، کاهگان سفلی، دورک، کاهگانک و وزوه در منطقه پشتکوه دوم فریدونشهر قرار دارند.
ادامه مطلب
نصاب دزدگیر اصفهان + نساب دزدگیر اصفهان + نصب دزدگیر در اصفهان + نسب دزدگیر + دزدگیر اماکن + دزدگیر منزل + دزدگیر خانه + دزدگیر کارگاه + دزدگیر سوله + دزدگیر کارخانه + دزدگیر بیسیم + دزدگیر بی سیم + دزدگیر اسمسی + نصاب دزدگیر سیمکارتی + نصاب دزدگیر سیم کارتی + دزدگیر سیمکارتی در + دزدگیر پیامکی + دزدگیر تلفنی + تلفن کننده + + اصفهان + استان اصفهان + طالقانی + فردوسی + نجف آباد + نجف اباد + خمینی شهر + فلاورجان + زرین شهر + فولادشهر + فولاد شهر + مبارکه + لنجان
سلام به دوستان عزیز فان باران
چت روم های شهر های ایران از جمله اصفهان چت دارای کاربران فعال و چت رومی شلوغ میباشند
اصفهان چت
برای ورود به چت روم بزرگ اصفهان روی تصویر زیر کلیک کنید

چتکده اصفهان با کاربران زیاد مکانی مناسب جهت چت و گفتگو در فضای سالم و همچنین دوستیابی در شهر اصفهان میباشد
برای ورود به اصفهان چتروم روی تصویر بالا کلیک کنید
چت روم اصفهانی ها , گروه تلگرام اصفهانی ها , پیج اینستاگرام اصفهان , چت روم بزرگ اصفهان , اصفهان چت پرنس ,
آدرس بهترین گز فروشی اصفهان
گز یکی از سوغاتی های معروف اصفهان می باشد.و شما می توانید بهترین گز فروشی ها را در اصفهان پیدا کنید.گزها انواع مختلفی دارند و این نوع و کیفیت و همچنین تازگی گز می باشد که قیمت آن را تعیین می کند.در گز فروشی های اصفهان اگر به تعداد زیاد خرید داشته باشید حتما می توانید تخفیف بگیرید.در جدول زیر بهترین گز فروشی های اصفهان به همراه آدرس و تلفن آورده شده است.
امروز درس خوندنم خیلی بهم چسبید و خیلی حال داد تو یکی از کلاس های دانشگاه چون بچه ها برا فرجه ها رفتن شهرشون دیگه کلاس ها تعطیل هست و الان که بعد از ظهر و نزدیک های غروب هست خیلی حال و هوای قشنگی داره 
رو صندلی استاد با پنجره باز کلاس که صدای ماشین ها یا صدای شهر میاد و نسیم دل انگیزی که که میاد خیلی با حاله
خدایا شکرت
✨✨✨✨✨
آیا دوست دارید مرثیه خوانی اهل بیت(علیهم السلام) را بیاموزید 
آیا دوست دارید در ماه محرم در سوگ اهل بیت(علیهم السلام) روضه خوانی کنید 
پس بشتابید ودر کلاس مداحی شرکت کنید 
کلاس آموزش  مداحی

مهلت ثبت نام  ۲۶ تیر ماه
 ✨همراه با استاد مجرب 
پایان کلاس :قبل ازماه محرم 
مکان :موسسه قرآنی شیفتگان وحی 
شماره تماس: ۳۷۲۳۳۳۹۰/۹۲
این هفته تمام داره میشه اونم فقط با سه کلاس...
حقیتش روزهایی را پشت سر گذاشتم و زندگی گروهی با دوستان اوایل سخت بود اما حس می کنم دارم سازگار میشم خداروشکر...

کلاس بیوشیمی استاد درس داد و شاید تنها درسی باشد که باید آخر هفته باید مرور کنم...
زبان عمومی هم قشنگ معلوم بود استاد خیلی با کلاسی داریم...

کلاس هم شلوغ شلوغ ... باید بازم با این محیط بیشتر آشنا بشم...

ادامه مطلب
اصفهان یکی از کلان شهرهای ایران است . حمل و نقل از اصفهان به شهرهای ایران بسیار زیاد است.
این شهر در مرکز ایران قرار گرفته و شاهراهی میان شهرهای شمالی و جنوبی است به همین دلیل حمل و نقل در این شهر بسیار زیاد است.
حمل بار ایرانکس با مجوز از اتحادیه باربری و با هدف جلب رضایت مشتریان خود ، در شهر اصفهان نیز اقدام به ایجاد باربری کرده است .
اگر در شهر بزرگ اصفهان هستید و نیاز دارید که کالایی از اصفهان به شهر مورد نظرتان ارسال شود کافی است با شماره دف
کلا تجربه ضایع شدن توسط استاد اون هم توی کلاس مختلط با لحن تلخ استاد اصلا تجربه جذابی نیست که خداروشکر نمردم و تجربه اش کردم(!) راستش از ترم یک یه خانمی بود که اصولا خیییلی سوال میپرسید بعضا هم سوال هاش سوال های خوبی نبود خلاصه همواره راجع بهش بد فکر میکردم حتی یه مدت فکر میکردم داره خودنمایی میکنه! خلاصه زبانزد بود این خانم دیگه حتی امثال من که قصد کرده بودم هیچ خانمی رو نشناسم اولین مورد عهد شکنی م همین خانم بود بعضا هم بد ضایع میشد این خانم،
شرکت نوین سازان پاسارگاد بزرگترین طراح و تولید کننده انواع گیت تردد و همچنین انواع راهبند در سراسر استان اصفهان .
نمایندگی انواع برندهای مطرح دنیا به شرح زیر :
نمایندگی فک در اصفهان
نمایندگی فادینی در اصفهان
نمایندگی بتا در اصفهان
نمایندگی سامر در اصفهان
و سایر برندها 
فروش انواع محصولات به شرح زیر و ارایه ۴ سال گارانتی تعویض و ۱۵ سال خدمات پس از فروش روی تمامی محصولات :
فروش راه بند
فروش راهبند
فروش راه بند هیدرولیکی
فروش راه بند الکترومک
سوتی دادم امروز سر کلاس طراحی در حد تیم ملی، قابل پخش نیست، فقط تا چندددد دقیقه استاد و خودم قرمز بودیم از شدت خنده،همشم تقصیر استادِ!خب من مشغولم حواسم جمعِ کارمِ ،میگه بین شما سه نفر هرکدوم باید یه طرح از اعضای صورت بدین ،بماند که ازمن دوتا گرفت.خلاصه گفت انتخاب کنید چشم، بینی و لب. چشم و بینی اعلام آمادگی کردن،یکی گفت:من بینی میدم،اون یکی گفت :من چشم میدم،اونوقت از من می پرسه تو چی پورابراهیم؟خب من چه جوری باید بگم که زشت نباشه! هیچی دیگه د
آموزش برنامه نویسی اندروید در اصفهان
اموزش برنامه نویسی اندروید در اصفهان
اندروید به زبان ساده یک سیستم عامل برای گوشی های هوشمند است که توسط بیش از ۳۰ کمپانی معروف به رهبری گوگل پشتیبانی می شود و تا به امروز تعداد کاربران آن از مرز ۱٫۴ میلیارد نفر گذشته است و از نظر بازار کار ، برنامه نویسی اندروید یکی از پر درآمدترین شغل ها به حساب می آید. کاریزما قصد دارد تا آموزش هایی روان و کاملا تست شده را به صورت حضوری تقدیم شما کند ، تا اصفهانی ها
+ صدای منو در حالی میشنوید که خوان، دو تا تب اونوری، داره حرف میزنه :| 

+ بعد از 15 روز، یه صبح از سال 99 رو به واسطه کلاس خوان دیدیم =)

+ از 12 دیشب تا 7 امروز که خودکار بیدار شدم، 3 بار بیدار شدم و خوابیدم :/

+ حالا خوان جون داره چی درس میده؟ 100 فعل با حرف اضافه شون -_- آخه این 7 صب بیدار شدن داره؟ :|| همیشه این فایل هاشو بعنوان مطلب اضافه میفرستاد :|

+ دیشب رو باید ثبت کنن توی تاریخ. چرا؟ چون هر دو دقه یبار یه استاد درمیومد از توی گوشی ( مثل نامه ای که ماد
استاد بعد از ورود به کلاس، به همه بچه ها یک برگه کوچک کاغذ داد؛ بعد پشت میزش نشست و گفت: میدونید که امشب شب آرزوهاست؛
بیاین تصور کنیم که امسال خدا فقط یک آرزوی هرکس رو برآورده می‌ کنه، اونم فقط آرزویی که هم دنیا و هم آخرت شما رو سروسامون بده و
اجابتِش به معنی اجابت همه دعاها باشه؛ حالا با این توضیحات، اون آرزو رو روی برگه ای که بهتون دادم بنویسید.
بنظر درخواستِ عجیبی بود. نوشتن آرزویی به گستردگی و مقیاس دنیا و آخرت و در برگیرنده‌ی همه‌ی دعاها
یکی بزرگترین فرق های دانشگاه آزاد و سراسری میدونین توی چیه؟
اینکه اگر شما خدای نکرده روز اول مهر پاشین برین دانشگاه آزاد، تنها افرادی که میبینین اینها هستن :
ورودی ها جدید، آدم هایی که دیر برای ثبت نام اومدن، چندتا استاد دلسوز و فداکار و یه سری دانشجوی سال دوم تا سوم ( سال چهارمی ها و چه بسا بالاترها معمولا از سال های گذشته درس گرفتن و سر و کله شون پیدا نمیشه.)
و هیچ کلاسی هم تشکیل نمیشه.
یعنی یا استاد نیومده. یا بچه ها نمیان و کلاس تشکیل نمیشه.
معاون خدمات مشترکین و امور درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به ارائه ۲۳ خدمت غیرحضوری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اشاره کرد و گفت: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از طریق سامانه ۱۵۲۲ بیش از ۲۳ خدمت را به صورت غیر حضوری به مردم در اقصی نقاط استان اصفهان ارائه می‌دهد که این امر در راستای خدمات بهتر در کوتاه‌ترین زمان ممکن اجرایی شده است.

به نقل از شرکت آبفای استان اصفهان، رضا رضایی با بیان اینکه در حال حاضر شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان
امروز برای کلاسی با آموزش دانشکده و استادمون هماهنگ کردم و همه را خبر کردم که کلاس را بردارند. برای همه پیام گذاشتم و کارهای ثبتنام یک نفر که نتوانست بیاید را انجام دادم. کلاس برگزاری را هم تلگرام کردم و خلاصه. بعد چند دقیقه تاخیر استاد آن کلاس وارد شد و اولین کاری که کرد ما را بیرون کرد! خیلی محترمانه و گفت شما طبق برنامه آموزشی ترم بعد دارید. ببینید چقدر شلوغ شده..
باید از دور افراد متمسخر بیرون میامدیم. همه ی آدم هایی که آن جا نشسته اند دلشا
روز دوشنبه کلاس زبان:
یکی از همکلاسیا که خانوم معلمه میگه دانش آموزانش گفتند حاضرند بنزین بشه 10 تومن ولی اینترنت یک لحظه هم قطع نشه!
استاد زبان از همین نقل قول، آتو می آید دستش و شروع میکنه که تا وقتی ملتمون این هستند همین بلاها هم سرمون میاد.
من وارد بحثشون نمیشم ولی تو دلم میگم حالا دانش آموز ابتدایی بچه ست و ی چیزی گفته  

روز سه شنبه سر کلاس خودم با دانشجویان ارشد:
یک دانشجوی به اصطلاح ارشد: استااااااااااد ما حاضریییم بنزین بشه 6 تومن ولی
امروز رفتم دانشگاه.
اسم درس کاربرد ریاضیات در حسابداری ۲! من به عنوان پیشنیاز باید کاربرد ریاضیات در حسابداری یک رو هم پاس کنم...
استاد یه چیز ساده میگه مثلا یازده به اضافه دوازده میشه چند؟ و توضیح میده ...من با اینکه همش یادم رفته( دقیقا ریاضی دوم دبیرستان حتی میتونم بگم کجای جزوه نوشته بودم اینا رو) اما با یه جرقه از اون ته مه ها میاد بیرون همه چیز. و داشتم با شاخ های دراومده بچه ها رو نگاه میکردم که میگفتن استاد نفهمیدیم! و یا اینکه استاد ما کا
آموزش فتوشاپ در اصفهان 
با عرض سلام و احترام خدمت شما خواننده محترم 
در صورتی که میخواهید فتوشاپ را به صورت حرفه ای بیاموزید بهتون پیشنهاد می کنم از اموزش فتوشاپ در اصفهان استفاده کنید
 تیم کاریزما به شدت فتوشاپ رو خوب اموزش میدن 
اگه قصد دارین فتوشاپ را به صورت حرفه ای یاد بگیرین من این سایت رو بهتون پیشنهاد میکنم
اموزش مقدماتی فتوشاپ در اصفهان 
کاریزما از کلاس های فتوشاپ براتون فیلم طراحی میکنه و خیلی بهتون کمک میکنه در این زمینه 
برای
سر کلاس دوست نداشتنی فیزیک ۲ با استاد سخت گیرمون بودیم که وسط مبحثای پیچیده برگشت گفت کیا این فیزیک رو دوس دارن؟ پنج نمره میدم به کسایی که بگن دوس دارن. بار اول یک نفر دستش رو برد بالا و استاد گفت ۵ نمره بهت میدم. بار دوم گفت یه فرصت دیگه میدم هرکی بگه دوست داره ۵ نمره میگیره. اینبار نصف کلاس دستاشون بالا بود. بار سوم پرسید و تعداد بیشتری به دروغ دستشون رو بالا برده بودن تا نمره بگیرن و بغل دستیم در حالی که دستش رو بالا گرفته بود توی گوشم زمزمه م
موسسه حقوقی میزان صدر پارسه توسط مجرب ترین وکلا و مشاورین آماده ارائه قرارداد های حقوقی در همه زمبنه ها می باشد . 

شماره تماس : 03136263518 و 03136269833

یک خانوم با کلاس صد کیلو ارایش نداره ولی همیشه سعی داره ابروها و صورتش اصلاح شده و مرتب باشه
خانوم با کلاس مرتب و تمیز  لباس می پوشه و بند مد روزهای عجیب و غریب نیست!
خانوم با کلاس لبخند به لب داره و خوش برخورده ولی جلف و دلقک نه!
خانوم با کلاس اهل مطالعه هست و عضو کتابخانه
خانوم با کلاس تا لنگ ظهر نمی خوابه
خانوم با کلاس یادگیری هنرها رو عار نمی دونه 
خانوم با کلاس کم حرف و گزیده گویی هست
خانم با کلاس اهل مجادله و جر و بحث نیست
خانم با کلاس اهل غ
این هفته اگه نمیرفتم دانشگاه بهتر بود اصلا! دوشنبه که نرفتیم واسه آلودگی. سه شنبه آز رو نرفتم، هوش رو رفتم که بچه ها گفتن زیاد درس میده و تشکیل ندیم. بعدی رو هم نموندیم و با شیوا رفتیم کافه. هوا خیلیییی سرد بود. ما هم شیک نوتلا خوردیم و براونی شکلات داااغ. 
چهارشنبه که امروز باشه هم کلاس اولی با استاد بد بودم و حوصله هم نداشتم ؛ واسه همین سوالاشو جواب نمیدادم و گوش‌ نمیدادم زیاد. اخر یه سوالو جواب دادم؛ استاد گفت از معدود ادمایی که توی کلاس جوا
لازم است که در کلاس آموزش رایانه، کلاس یا مجهز به ویدئو پروژکتور باشد، و یا بتوان از طریق شبکه، بر روی نمایشگر رایانه‌های دانشجویان، محتوای نمایشگر رایانه‌ی استاد را نشان داد. زیرا به این صورت، دانشجویان به طور هم‌زمان در جریان آموزش مبباحث قرار می‌گیرند و کار آموزش آسان‌تر، سریع‌تر و هماهنگ‌تر پیش می‌رود.
در غیر این صورت، لازم است استاد کنار همه‌ی دانشجویان حاضر شود و مبحث را یکی‌یکی به آن‌ها آموزش دهد. البته این کار خیلی مشکلی نیس
با شیوع کرونا کلاس های درسی و دانشگاه ها شیوه درسی دیگری را برای آموزش پیش گرفته اند و سعی دارند تمام خدمات تحصیلی را به صورت آنلاین برگزار کنند. با توجه به شرایط پیش آمده دانشگاه ها روش جدیدی را برای نظارت بر پایان نامه ارائه داده اند.
مدیر پژوهشی دانشگاه اصفهان گفت: تنظیم شیوه‌نامه دفاع از پایانامه‌ها به صورت برخط از ۱۸ فروردین به تصویب شورای پژوهشی دانشگاه رسید و به معاونان دانشکده‌های دانشگاه اصفهان ابلاغ شد.
مهدی مومنی گفت در این شیو
فروش انواع راهبند در سراسر استان اصفهان.
فروش انواع گیت تردد در اصفهان.
فروش انواع راه بند اتوماتیک در اصفهان
فروش راهبند با قیمت بسیار مناسب.
فروش راهبند با ۲ سال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.
فروش انواع راه بند هیدرولیکی در اصفهان با قیمت بسیار مناسب.
ارایه خدمات نصب راه بند و تعمیر راه بند در اصفهان.
فروش راه بند الکترومکانیکی در اصفهان.
فروش راه بند با بازوی تلسکوپی ۲ الی ۶ متری.
فروش انواع راه بند بولارد در اصفهان.
فروش تایر کیل
موسسه حقوقی میزان صدر پارسه با پشتوانه ای از تجربه و در اختیار داشتن اطلاعات حقوقی وسیع و منطبق با آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری ،ثبتی و مالیاتی و خانوادگی و امور حسبی با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد و همکاری وکلای مجرب و متبحر و برخوردار از حسن شهرت و با صداقت و رعایت امانت داری در انجام امور محوله ، آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان در اقصی نقاط کشور می باشد. 

شماره تماس : 03132359093 

وکیل اصفهان -
موسسه حقوقی میزان صدر پارسه با پشتوانه ای از تجربه و در اختیار داشتن اطلاعات حقوقی وسیع و منطبق با آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری ،ثبتی و مالیاتی و خانوادگی و امور حسبی با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد و همکاری وکلای مجرب و متبحر و برخوردار از حسن شهرت و با صداقت و رعایت امانت داری در انجام امور محوله ، آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان در اقصی نقاط کشور می باشد. 

شماره تماس : 03136263518 و 03136269833 

وکیل

سر کلاس استاد داشت فلسفه کلمه خر رو توضیح میداد!روکرد به ما گفت:در کل، خر به معنی بزرگ و ارجمند هستمثل خرپول، خرخون، خرشانسپس شما همتون خریدمنم برگشتم گفتم:استاد شکسته نفسی می کنید... چشاتون خر میبینهخری از خودتونه....خودتون از همه خر تریداصلا اگه یه خر توی این کلاس باشه اونم شمایید....نمی دونم چرا بیرونم کرد از کلاس
مکان های دیدنی اصفهان
اصفهان یکی از شهرهای دیدنی ایران است که در فصل های مختلف سال پذیرای مسافران زیادی از سراسر ایران و جهان می باشد. اصفهان به نام شهر گنبدهای فیروزه ای، معماری زیبای اسلامی و نصف جهان شناخته شده است.
ادامه مطلب
- روش تحقیق یکشنبه 98/02/15 تا انتهای ص  134 کلاس 701
- جامعه شناسی سازمانی مدیریت دولتی دوشنبه  98/01/25  تا انتهای ص 173 ساعت 11/30 کلاس 701
- تحقیق در عملیات 1 ( پژوهش عملیاتی )   یکشنبه 97/01/18  ساعت 9/45 از فصل 1و2و3
- اقتصاد خرد چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح  تا آخر فصل 18 درکلاس 701
- اقتصاد کلان چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا صفحه 287 درکلاس 701
- روابط کار چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا آخر فصل 8 درکلاس 701
- تجارت الکترونیک 2 چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح از فصل 6و7و8 درکلاس 701
-سمینار در مس
باید زودتر از اینا پست می نوشتم وقت و حوصله ش نبود!
پنج شنبه هام پر شد...کلاس خوشنویسی به اجبار استاد گرام خودم خانم...میریم پیش استاد غلامرضا یادگار ،استاد خوبیِ کاراشو دیدم.این کلاس اجباری چسبید،کل کارای ثبت ناممو انجام داد و بعدش تماس گرفت پورابراهیم بیا امضا بزن برو:)اگه در عمل انجام شده قرار نمیگرفتم ممکن بود به این زودی کلاس رو ثبت نام نمیکردم.علاوه بر این کلاس کالیگرافی هم خصوصی نوشتم که برم.خلاصه از الان ذوق فردا رو دارم
تو تمام شلوغی
غذاهای سنتی اصفهان
اصفهان از جذاب ترین شهرهای های ایران است، شهری که به  نصف جهان معروف است و در آن جاذبه هایی بینظیری مثل مساجد، پل ها و باغ های تاریخی انتظارتان را می کشد، جاذبه هایی که هر سال گردشگران زیادی را به این شهر می کشانند. اما اصفهان فقط به جاذبه هایش معروف نیست اینجا غذاهای سنتی و خوش عطر و طعمی دارد که می توانند لذت سفرتان را دو چندان کنند.
ادامه مطلب
چاپ بنر تسلیتی در اصفهان
۲۸ فروردین, ۱۳۹۹ چاپ بنر و تابلوسازی اسپادانا اصفهان دانشنامه 0۰
چاپ بنر فوری تسلیت
چاپ بنر کربلایی
چاپ بنر فوری در اصفهان
چاپ بنر تلفنی در اصفهان
چاپ بنر
بنر تسلیت در اصفهان
بنر تسلیتی در اصفهان
چاپ بنر تولد در اصفهان
چاپ بنر مکه در اصفهان
چاپ بنر مکه
چاپ بنر و فلکس در اصفهان
چاپ بنر و فلکس
چاپ اسپادانا
مرکز چاپ بنر و فلکس
مرکز چاپ بنرو فلکس در اصفهانتگ ها بنر تسلیت در اصفهانبنر تسلیتی در اصفهانچاپ اسپاداناچاپ اسگ
خب طبق روال ،برنامه شبانگاهی باید با سخنی چند از کوی کراش شروع میشد ولی به خاطر کامنت بی شرمانه ی بعضی ها که اصلنم اشاره مستقیم به آنه ندارم،این بخش تا اطلاع ثانوی از برنامه شبانگاهی حذف شد.
(میدونم واقعا بخش مفیدی رو از دست دادید ولی خب دیگه تر و خشک باهم می سوزن:||\)
..
آقا اون پنجشنبه ها که شیش ساعت کلاس داشتم ،سه ساعت اول کلاس با رئیس بزرگ بود،سه ساعته دوم با یه استاد دیگه
گفته بودم از ارتباط چشمی بین استاد و شاگرد متنفرم؟رییس بزرگ الهه یارتب
خرید سنگ تراورتن قهوه ای در اصفهاناگر تصمیم خرید سنگ تراورتن قهو ه ای را دارید به شما توصیه می کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان یا شهر های دیگر هستید، از بین انواع مختلف محصولهای مجموعه ی ما در شهر اصفهان سنگ تراورتن با ویژگی های مدنظر خود را جستجو نموده وبا ماتماس بگیرید. ضمنا خاطر نشان میکنیم که در امر خرید سنگ تراورتن قهو ه ای و یاهر نمونه سنگ دیگری که مد نظر شما باشد.میتوانید جهت سهولت در امرخرید باما در تماس باشید. ۰۹۱۳۵۵۶۶۴۷۷ زارعی
شما با اجاره آپارتمان مبله دراصفهان میتوانید از امکانات خوب واحد این واحد مبله در نزدیکی نقش جهان اصفهان استفاده کنید. 
اصفهان به جهت داشتن موزه‌های مختلف و با ارزش مشهور است که از آن میان می‌توان به موزه‌های زیر اشاره نمود.
گنجینه هنرهای تزئینی و هنرهای معاصر اصفهان،موزه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اصفهان

سفرخانه و اجاره آپارتمان مبله اصفهان
باسمه تعالی
اما کن جهانگردی
اصفهان
غزل۱
در کنار ساحلی پر آب باشد اصفهان
لیک رودش دائما مسدود گردد ناگهان
بنگر این پل های زیبای همانند نگین
بهترین نوع است و مانندی ندارد در جهان 

حیف باشد شهر تاریخی ما گشته چنین
آب آن در شهرهای دیگری باشد روان
شهر تاریخی و صدها مرکز گردشگری
مسجد جمعه و ده ها نقش زیبنده در آن
وه چه زیبا مسجدی دارد، نگر از روی شوق
مردم دنیا همه مبهوت در نقش جهان
سازه های ماندگار اصفهان هم دیدنی است
چل ستون و دو منار بی نظیر اصف
یه استاد داشتیم که فامیلیش انیران بود. اواسط ترم مادرش فوت کرد و دقیقا اولین روز کاریش بعد از سوگواری، جلسه‌ی ما بود. توی فتوکپی دانشگاه بودم که چندتا از دانشجوهای ارشدش داشتن آگهی تسلیت چاپ می‌کردن تا مراتب احترام و همدردی خودشون رو ابراز کنن. مسئول دستگاه به خاطر شلوغی و سر و صدا نتونست درست و واضح اسم مورد نظر رو بشنوه و تایپ کرده بود امیران. پرینت که گرفت پسرا دادشون دراومد که آقا اشتباه زدی، انیران نه امیران، ولی اون همچنان باور داشت ک
کلاس آموزش  مداحی به زودی افتتاح میشود
افتتاح کلاس دوشنبه ۹۸/۱۰/۹
 ✨با حضور  استاد مجرب 
مکان :موسسه قرآنی شیفتگان وحی شماره تماس: ۳۷۲۳۳۳۹۰/۹۲کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی♦پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390
من دلم برای تکواندو تنگ شده است. برای میت زدن هایمان، برای شوخی های قبل از کلاسمان، برای چندنفری بافتن موهای کیانا و تحمل غرغرهایش، برای سنگینی لگدهای مهسا که حتی از روی هوگو هم تا چند روز بعد کبود بود، برای سرزنش های استاد که «سخت تر کار کن»، برای رقابت هایمان، برای بیست دقیقه طناب زدن، برای نیم ساعتِ اولِ کلاس دویدن، برای آهنگ های احمقانه ای که نرگس می گذاشت و هیچ کداممان دوستشان نداشتیم، برای شوخی هایم با آتنا که همیشه بخاطرشان تنبیه می
دوره امر به معروف و نهی ازمنکر روز چهارشنبه ۹۸/۸/۲۹ برگزار شد
طرح پارسا از دفتر تبلیغات اسلامی
✅با حضور استاد مجرب حجت الاسلام والمسلمین جناب
 استاد فرزانه برگزار گردید .
✅این دوره تا پایان سال جاری ادامه دارد

موسسه قرآنی شیفتگان وحی

تلفن تماس:۳۷۲۳۳۳۹۰
کلاس جبرانی اصول حسابداری 2 با استاد رحیمی بعد از عید به شرح ذیل  در آز خاک شناسی می باشد :
سه شنبه مورخه 98/01/20 ساعت 6 تا 8 عصر
چهارشنبه 98/01/21 ساعت 4 الی 8 در کلاس 601 برگزار میگردد ./
دوشنبه 98/02/02 ساعت 11/30 الی 14/45
سه شنبه 98/02/03 ساعت 18 الی 19/30
سوتی دادم امروز سر کلاس طراحی در حد تیم ملی، قابل پخش نیست، فقط تا چندددد دقیقه استاد و خودم قرمز بودیم از شدت خنده،همشم تقصیر استادِ!خب من مشغولم حواسم جمعِ کارمِ ،میگه بین شما سه نفر هرکدوم باید یه طرح از اعضای صورت بدین ،بماند که ازمن دوتا گرفت.خلاصه گفت انتخاب کنید چشم، بینی و لب. چشم و بینی اعلام آمادگی کردن،یکی گفت:من بینی میدم،اون یکی گفت :من چشم میدم،اونوقت از من می پرسه تو چی پورابراهیم؟خب من چه جوری باید بگم که زشت نباشه! هیچی دیگه د
رمان استاد خلاف کار
قسمتی از رمان:
رمانهای استاد و دانشجو
چند تقه به در کلاس زدم و وارد شدم.با ورودم همه ی نگاه ها به سمتم برگشت و رشته ی کلام استاد از دستش در رفت.فوری شروع به آنالیز صورتش کردم.چشمای سبز،صورت شش تیغ… خودش بود.امیر کیان فرهمند.
خیلی سریع دست و پام و جمع کردم و در غالب یه دانشجوی سال اولی فرو رفتم و گفتم_می تونم بشینم؟می دونست قراره امروز یه دانشجوی انتقالی داشته باشه برای همین پرسید :_لیلا سماوات؟سری تکون دادم که گفت
ادامه مطلب
چهارشنبه،چهارم دی ماه نود و هشت،دانشگاه اصفهان،دانشکده ی اقتصاد و علوم و اداری،طبقه ی دوم،کلاس شماره ی بیست:
سی نفر دانشجو روی صندلی ها نشسنه اند.آرایش مخصوص امتحان به خود گرفته اند.اکثرشان این درس را قبلا یا افتاده اند و یا حذف کرده اند!بچه هایی با پایه ریاضی ضعیف و تنفری عظیم!تنفر و کابوسی ریشه دار که از کلاس اول همراهشان بوده و گویا قرار نیست تا پایان عمر بیخیال شان شود!
ادامه مطلب
یکی از محصولاتی که می‌تونید توی فروشگاه اینترنتی کت مپ پیدا کنید، دفتر اصفهان هست. این دفتر اصفهان از انتشارات نشر نظر هستش. نیازی نیست به ویکی پدیا سر بزنیم که بفهمیم اصفهان یه شهر تاریخیه و واقعا نصف جهان رو چپوندن توی این شهر! اصفهان سومین شهر بزرگ ایران و سومین شهر پرجمعیت ایرانه بعد از تهران و مشهد. توی دورهی صفویان، اصفهان به عنوان پایتخت ایران انتخاب شده بود. یه تعدادی از بناهای تاریخی مهمی که توی اصفهان ساخته شده‌اند، با اسم میراث
طراحی و اجرای محل خود را به گروه طراحان خانه مدرن اسپادانا بسپارید
طراحی داخلی در اصفهان
دیزاین داخلی در اصفهان
کابینت در اصفهان
کابینت هایگلاس در اصفهان
کابینت پلی گلاس در اصفهان
طراحی گرافیک منزل در اصفهان
کاغذ دیواری در اصفهان
پارکت در اصفهان
کفپوش در اصفهان
دو تا همکلاسی داشتم خیلی درس میخوندن ولی درس خوندن احمقانه
مثلا یه سری یکیشون جزوه تایپ کرده بود برلی بچه های کلاس اونجاهایی رو هم که استاد گفته بود نخونید رو هم نوشته بود
یا قرار بود کنفرانس بدن،کنفرانسی که نهایت وقتش بیست دقیقه بود،بعد بیست دقیقه استاد به یکیشون گفت تمومش کنید دیگه که اون یکی گفت استاد یه ساعت هم من باید کنفرانس بدم
یک. سیستم طراحی کردن که استاد بتونه فایل، عکس، ویدیو و یا هر چیزی رو باز کنه و تصویری به دانشجو آموزش بده. بعد استاد از این آپشن استفاده نمیکنه و جداگانه ویدیو ضبط می کنه و توی گروه واتس اپ می فرسته. بهش میگیم استاد یا رو سیستم تصویری درس بده یا فایل های تصویری رو تو واتس اپ بفرست که کلا نیایم تو سیستم. میگه نه من هر دو روش رو انجام میدم چون سیستم حضور غیاب داره. شما هم دوبار بشنوید بیشتر یاد میگیرید. میگیم استاد داری میگی لوله فلان این شکلی تو دی
دانلود رمان استاد خلافکار

خلاصه و دانلود رمان استاد خلافکار
رمان در رابطه با دانشجویی است که در پایین شهر زندگی میکند و قصد دارد… .

دانلود رمان استاد خلافکار

بخش هایی از متن رمان استاد خلافکار
چند تقه به در کلاس زدم و وارد شدم.با ورودم همه ی نگاه ها به سمتم برگشت و رشته ی کلام استاد از دستش در رفت.فوری شروع به آنالیز صورتش کردم.چشمای سبز،صورت شش تیغ… خودش بود.امیر کیان فرهمند.
خیلی سریع دست و پام و جمع کردم و در غالب یه دانشجوی سال اولی
خب!!!
امروز صبح کورس اول رو مجبور شدمُ با تاکسی رفتم ، وطبق قانون مورفی من عجله داشتمو راننده خیلی ریلکس میرفت و آخر هم منو یه جای اشتباه پیاده کرد و چندتا کوچه رو مجبور شدم بدوم تا برسم به ایستگاه اتوبوس، که خوشبختانه رسیدم و پول خرج نکردم =) ولی چون یذره دیر اومده بود منو زینب 8وربع رسیدیم و تا درو باز کردیم استاد سرش رو از روی دفتر نمره یذره بالا آورد و با گوشه چشم نگاهمون کرد و گفت نیاید دیگه سر کلاس. من براتون غیبت زدم. با شوکی ک از قاطعیتش دچ
از همه دوستان اصفهانی درخواست میکنم که به گروه تلگرام اصفهان بیان و با دوستان دیگر اصفهانی چت کنند، ما این گروه اصفهان رو تقدیم میکنیم به همه دوستان گل اصفهانی و خوشحال میشیم که در کنار ما بمانید.
این گروه یکی از چندین گروه خوب اصفهان هست و در این میان از گروههای خوب محسوب میشود که تا کنون ایجاد شده است. شما برای عضویت در گروه اصفهان میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.
https://t.me/joinchat/KEtMz1UJF6bN2da096pWig

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها